LÜTFEN BEKLEYİNİZ

KURUMSAL

Firmamız 1972 yılında kuruldu. Biz 2.kuşak olarak firmamızı temsil ediyoruz. İzmir'in Mezerlıkbaşı semtinde eski bir pasajın içinde küçük bir matbaa kurarak işe başladık. Kurucu büyüklerimizin elinde kısıtlı bir işletme sermayesi ve üretim yapabileceği küçük bir makina vardı. Başlangıç noktası bu kadar mütevazi olan bir işletme bugün 4000 m2 kapalı tesisimiz ve 60 kişiden oluşan kıymetli bir ekibimiz var. 

Özkan Kırtasiye olarak 1000 den fazla ürünün üretimini gerçekleştiriyor ve satış noktalarına ulaştırıyoruz. Kağıt konfeksiyonu ve dosyalama ürünleri konusunda Türkiye genelinde 3500 den fazla satış noktasına hizmet veriyoruz. otokopili makbuz, kasa defterleri, ajandalar, klasörler, dosyalar, cemiyet defterleri, senetler, cari hesap defterleri, çeşitli bloknot grupları ürettiğimiz ürünler arasındadır. Son yıllarda da tüketicinin ilgisini çekecek renkli, farklı ve kişiselleşmiş ürünler üretmek için tasarım yanımızı güçlendirdik. Tasarımlarımız ile dosya, klasör, defter, sekreterlik gibi ürünlere fark katarak tüketicilerimize neşeli, esprili ve birbirinden renkli bir dünya sunuyoruz. 

Özellikle üniversite, lise ve ilköğretim öğrencileri daha eğlenceli ve kendi ruhlarını yansıtacak çizimler, desenler yada sloganlar istiyor. Bu nedenle ürünlerimiz tercih ediliyor ve çokça beğeniliyor. Müşterilerimize de rekabette fark yaratacakları ve bu ihtiyaçlarını karşılayacakları imkanlar sağlamış oluyoruz. 

Ürün çeşitliliğimize yapacağımız yatırımları her geçen yıl arttırmayı planlıyoruz. Üretim kalitemizi ve farklı ürün gruplarımızı gösterme fırsatı bulduğumuz ulusal ve uluslararası fuarlarda katılımcılardan büyük ilgi görüyoruz. Özellikle piyasaya yeni sürdüğümüz tasarım ürünlerimiz ile ilgili olumlu geri dönüşler almak en büyük arzumuz ve bunu şu ana kadar çok iyi başardık. Bu olumlu geri dönüşler planlamış olduğumuz yeni projelerimiz için izlediğimiz yolun doğruluğunu bizlere gösteriyor. Bu motivasyon ile her yıl daha farklı ve birbirinden güzel ürünlere yatırım yapmayı vizyonumuz olarak görüyoruz. 


Bu web sitesi LOCA YAZILIM BİLİŞİM TEK. LTD. ŞTİ. tarafından yazılmıştır.

geçerli kredi kartları

Turk �fsa