LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Sıkça Sorulan Sorular

Özkan Kırtasiye giriş sayfasından başlamak üzere ürünlere ilişkin her alt sayfada görebileceğiniz Sepete Ekle butonu yardımıyla satın almak istediğiniz ürünü/ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Alışverişiniz bittiğinde diğer adımlara geçmek için üst menüde yer alan Sepetim butonuna tıklayınız. Aşağıya inen menüde Onayla butonuna tıklayarak bir diğer adıma geçebilirsiniz.

Özkan Kırtasiye, alışveriş yapmak isteyen tüm bayilerimizin sisteme giriş yapması zorunludur. Bu nedenle üyeliğiniz, şirketimiz tarafından onaylanmadığı ve sisteme giriş yapmadığınız taktirde sipariş verilemez.

0(232) 853 70 20 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Sipariş esnasında mevcut yeni adres girebilir yada üye iseniz ADRESLERİM sayfanızdan yeni adres tanımlayabilirsiniz.

Ödeme işlemleriniz, sipariş oluşturma anında tamamlandığı için ürün değişim işleminde seçtiğiniz yeni ürün fiyatının, siparişinizdeki ürün fiyatı ile aynı ya da daha düşük tutarda olması gerekir. Ürün değişim işlemi bu koşulda ancak siparişiniz tedarik sürecinde iken gerçekleştirilir. Ürün kargoya verildikten sonra ürün değişim işlemi yapılamaz. Değişim için müşteri hizmetleri hattımıza başvurmanız gerekmektedir.

Bu web sitesi LOCA YAZILIM BİLİŞİM TEK. LTD. ŞTİ. tarafından yazılmıştır.

geçerli kredi kartları

Turk �fsa